Харківська легкоатлетка встановила рекорд України

У Сумах пройшов юнацький чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в змаганнях взяли близько 700 атлетів 2003 року народження та молодше з 25 регіонів країни. За підсумками чемпіонату на рахунку харків’ян дві золоті, одна срібна та три бронзові медалі.

Одну із золотих медалей завоювала Анастасія Матузна. Крім того, вона встановила новий юнацький рекорд України для приміщень в п’ятиборстві.

Ще одна харківська легкоатлетка Яніна Юрченко виборола дві нагороди: золоту - в бігу на дистанції 60 м та срібну - біг на 200 м. Бронзовими призерами стали Євгенія Близнецова (біг на 60 м), Артем Онищенко (біг на 3000 м) та Самуель Едокпаі (стрибки у довжину).

Збірна Харківської області посіла друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись лише легкоатлетам Києва.

Як повідомляв Depo.Харківхарківські фігуристи потрапили в десятку кращих дуетів Європи.