Харківський лучник виборов "срібло" у Греції

Харків'янин Микита Кравчук виборов срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів

Харківський лучник виборов "срібло" у Гр…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь у чемпіонаті взяли спортсмени з понад 30 країн. Збірна України здобула три золоті та три срібні нагороди в стрільбі з класичного лука.

Зокрема, срібну медаль у змаганнях змішаних команд серед юніорів виборов харків'янин Микита Кравчук.

У дуеті з львівською лучницею Жанною Наумовою Кравчук успішно здолав суперників зі Словаччини з рахунком 6:0, Білорусі - 5:4 та Іспанії - 5:1. Але у фіналі українці поступилися з рахунком 2:6 спортсменам з Туреччини.

У медальному заліку збірна України посіла на чемпіонаті третє місце. Перше було за збірною Туреччини. Друге посіли лучники Великобританії.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові судили ревізора податкової, який купив "Мазду" за 6 річних зарплат.