Харківський легкоатлет здобув "золото" чемпіонату України

Харківський легкоатлет переміг на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, харків'янин Віктор Кононенко виборов золоту медаль у зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед юніорів.

Кононенко фінішував першим на дистанції 10 км серед спортсменів до 20 років з результатом 44:29. Суперника з Волинської області Андрія Синдюка, який посів друге місце, харківський легкоатлет випередив на 19 секунд. Бронзову нагороду на цій дистанції здобув Ілля Білик з Львівської області.

Вказані змагання були головним етапом відбору на командний Чемпіонат світу, який 5 та 6 травня відбудеться в Китаї.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янка Катерина Табашник виборола "срібло" в Німеччині.