ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківський бронетанковий завод виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року (ВІДЕО, ФОТО)

ДП "Харківський бронетанковий завод" на постійній основі посилює українське військо модернізованим танком Т-64 зразка 2017 року

Depo.
11 лютого 2019 09:39
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі державного концерну "Укроборонпром".

У прес-службі підкреслили, що Т-64 є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе у протистояннях з агресором на Сході України. "Під час модернізації він отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту, - зазначили у "Укроборонпромі". - За результатами комплексу випробувань, модернізований Т-64 зразка 2017 року, з минулого року серійно постачається до Збройних Сил України".

Загалом ДП "Харківський бронетанковий завод" вже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року. "Тобто, кількості вже випущених машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади. Водночас харківське підприємство продовжує роботи з модернізації наявних Т-64 до цього рівня", - додали у держконцерні.

Під час модернізації у бойову машину інтегруються сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її змін, що дозволяє значно зменшити час та витрати для їх інтеграції у системи бойової машини.

Комплектуючі мають високу стійкість до світлових завад та забезпечують роботу при складних умовах, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Водночас у прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

Т-64 зразка 2017 року оснащуються системами супутникової навігації. "Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі "онлайн" обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією", - зазначили у "Укроборонпромі".

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.

Як повідомляв Depo.Харків, російські прикордонники не пропускають українців.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook