Російські прикордонники не пропускають українців: На Харківщину повернули 90 громадян (ВІДЕО)

Протягом останніх трьох днів до українських прикордонників неодноразово звертались громадяни України, яких без пояснень не пропустили на територію Росії представники прикордонної служби ФСБ

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

За даними ДПСУ, лише через російський пункт пропуску "Нехотєєвка", що навпроти української "Гоптівки" в Харківській області, протягом вказаного терміну без будь-яких причин не пропущені понад 90 громадян України.

"Російські прикордонники не пояснюють причин непропуску, або посилаються на міфічний указ про заборону в'їзду на територію Росії автомобілів з великим об'ємом двигуна таких, як Toyota Prado, Volkswagen Passat та інші, - сказано у повідомленні. - Розуміючи, що таким чином вони порушують права людини на вільне пересування, працівники ПС ФСБ РФ здійснюють відеофіксацію, примушуючи українських громадян говорити, що останні повертаються в Україну за особистим бажанням".

Державна прикордонна служба України звертається до громадян України врахувати цю інформацію і за можливості утриматися від поїздок на територію Росії, оскільки окрім безпідставних повернень не виключений вплив на громадян російських спецслужб.

Як повідомляв Depo.Харків, у одному з переходів харківського метро безхатченки почали селитися у безхазяйних кіосках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook