Харківських танцюристів визнали кращими в світі

Харківські спортсмени визнані кращою парою світу з акробатичного рок-н-ролу

Харківських танцюристів визнали кращими…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, Максим Манжос і Олександра Шамрай в 2017 році стали володарями п'яти Кубків світу з акробатичного рок-н-ролу і визнані кращою парою року за версією WRRC.

За відомостями міськради, 17 грудня Манжос та Шамрай в категорії "ювенали" виграли Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу, який пройшов в Любляні (Словенія). Ця перемога стала для спортсменів вже п'ятою та рекордною в цьому році.

Срібними призерами Кубка світу стали також харків'яни - Олександр Цвєтков і Кіра Грохова. Всього в змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з 21 країни світу.

Нагадаємо, що пара Максим Манжос і Олександра Шамрай в 2017 році також виграла Кубок світу в Ліоні (Франція), Москві (Росія), Будапешті (Угорщина), Кракові (Польща), а також здобула перемогу на чемпіонаті світу в Бютгенбахе (Бельгія).