Харківських школярів готуватимуть до ЗНО у соцмережі

У Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця в рамках проекту підтримки школярів #ЗНОцеПРОСТО запущено акаунт в Іnstagram

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, учасники акаунту матимуть можливість ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО 2019 року, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування тощо.

Контент, який розміщений у акаунті, розроблений провідними викладачами економічного університету. Кожного дня виходить одна з рубрик: мотивація ЗНО, лайфхаки ЗНО, секрети розв'язання завдань ЗНО, тренінг ЗНО, новини ЗНО.

"Найголовнішим моментом при підготовці до ЗНО і при самому написанні тестових завдань є чітке знання теорії. Тому поряд з традиційними методами і формами перевірки знань та умінь учнів і був запроваджений цей акаунт, який дозволяє використовувати завдання тестового характеру, за допомогою яких учні ознайомлюються з тематикою та структурою завдань, стратегією та тактикою виконання роботи", - розповіли ініціатори проекту.

Скористатись безкоштовним ресурсом зможуть абітурієнти з усієї України.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook