На Харківщині стартувала реєстрація на пробне ЗНО

У Харківській області розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, з 8 до 31 січня кожен охочий може зареєструватися на пробне ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тестування відбудеться 16 та 23 березня.

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру.

"Проходження пробного ЗНО є платним. Після реєстрації учасники отримають квитанції для оплати тесту. Вартість кожного тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти. Після оплати учасники отримають електронне запрошення-перепустку. У ній будуть вказані час і місце проведення оцінювання", - зазначили у ОДА.

Пробне ЗНО відбудеться з наступних предметів:

16 березня – з української мови і літератури;

23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати будуть оприлюднені у кабінетах учасників до кінця березня.

"Реєстрація на пробне тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО", - підкреслили у ОДА.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти розташований за адресою: майдан Свободи, 6, кімн. 463, м. Харків 61022. Він обслуговує Харківську, Полтавську та Сумську області.

Як повідомляв Depo.Харків, у Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбувся випуск слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook