Харківські важкоатлети встановили 16 рекордів України

Спортсмени Харківщини встановили рекорди на чемпіонаті України з важкої атлетики

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на вказаних змаганнях збірна Харківської області здобула 10 нагород та встановили 16 рекордів. Участь в змаганнях брали близько 230 важкоатлетів з усієї країни, а за його підсумками на рахунку харківських спортсменів були п'ять золотих, дві срібні та три бронзові медалі.

К змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 55 кг перемогу отримав Павло Заліпський, який підняв вагу 239 кг (109 кг у ривку та 130 кг у поштовху). Усі три результати стали новими рекордами України серед чоловіків до 23 років.

У ваговій категорії до 81 кг чемпіоном став Ігор Конотоп. Харків'янин у сумі двоборства підняв 327 кг (146 кг у ривку ти 181 кг у поштовху). Його результати також стали новими рекордами України серед спортсменів до 23 років.

Ще один харківський важкоатлет Олег Слободянюк посів перше місце в ваговій категорії понад 109 кг. За сумою двоборства його результат був 371 кг (165 кг у ривку та 206 кг у поштовху).

Бронзовим призером у ваговій категорії до 61 кг з результатом 223 кг у сумі двоборства став Олександр Лавриненко.

Ще шість медалей були на рахунку жінок. Золото чемпіонату в ваговій категорії до 76 кг серед жінок виборола Ірина Деха. Її результати 223 кг за сумою двоборства (102 кг у ривку та 121 кг у поштовху) стали новими рекордами України серед дорослих.

У ваговій категорії до 55 кг чемпіонкою України стала Каміла Конотоп з результатом у двоборстві 187 кг (88 кг у ривку та 99 кг у поштовху). Крім того, результати Конотоп у двоборстві та ривку стали рекордами України серед спортсменів до 20 та 23 років.

В цій же ваговій категорії харківська атлетка Марія Гангур посіла друге місце - 184 кг (85 кг у ривку та 99 кг у поштовху). "99 кг у поштовху Гангур показала раніше за Конотоп, і він став новим рекордом України серед спортсменів до 20 та 23 років", - зазначили в управлінні.

Також срібною призеркою чемпіонату стала Анастасія Власенко. У ваговій категорії до 87 кг вона за сумою двоборства підняла 202 кг (90 кг у ривку та 112 кг у поштовху).

Бронзову медаль у ваговій категорії до 49 кг здобула Світлана Самуляк – 138 кг у сумі (66 кг у ривку та 72 кг у поштовху). Результат Самуляк у ривку став новим рекордом України серед спортсменів до 20 років.

Бронзовою призеркою у вазі до 71 кг стала Катерина Абібок – 178 кг (83 кг у ривку та 95 кг у поштовху). Її результат у ривку також став новим рекордом України серед спортсменів до 20 років.

Як повідомляв Depo.Харків, протягом минулої доби харківські рятувальники ліквідували 21 пожежу у природних екосистемах.