Харківські танцюристи перемогли на змаганнях у Москві

Збірна України перемогла на Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, збірна команда України завоювала весь п'єдестал Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу серед ювеналів, який відбувся 25-26 листопада в Москві.

За відомостями міськради, в турнірі взяли участь більше 1000 спортсменів з 20 країн. Збірну України представляли спортсмени з Харкова та Павлограда.

Володарями Кубка світу в категорії "ювенали" стали харків'яни, чинні чемпіони світу Максим Манжос та Олександра Шамрай. Це вже їхній третій виграний Кубок світу.

Срібними призерами стали харківські спортсмени Олександр Цвєтков і Кіра Грохова, а бронзовими - павлоградці Олексій Брова і Владислава Марчук.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин став бронзовим призером чемпіонату світу з боротьби.