Харківські шпажисти здобули кубок України

У Києві пройшли змагання з фехтування на шпагах, на яких спортсмени Харківщини завоювали золоту та срібну нагороди

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обламдіністрації.

За даними ОДА, у командних змаганнях серед чоловіків володарем кубку стала перша команда Харківської області, до складу якої увійшли Максим Хворост, Дмитро Карюченко, Роман Свічкар та Євген Горбачук. У фіналі харків'яни здолали першу команду Києва з рахунком 24:23.

Ще одна харківська команда "Харків-3" (Андрій Деркач, Павло Лиманський, Андрій Опанасенко та Святослав Ярох) посіла п'яте місце.

В особистих змаганнях серед чоловіків харків'янин Хворост посів друге місце, поступившись у фіналі киянину Ігорю Рейзліну з рахунком 10:13.

У десяту кращих також потрапили ще три харківські шпажисти. Карюченко посів п'яте місце, Свічкар -шосте, а Горбачук – десяте.

У змаганнях серед жінок харків'янкам стати призерами Кубку не вдалося. В особистих змаганнях кращий результат показала Аліна Зеленцова, посівши дев'яте місце. У командних змаганнях серед жінок Аліна та Анастасія Зеленцови, а також Ольга Петрюк і Владлена Хавалджи посіли п'яте місце.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські правоохоронці оглядали підозрілий рюкзак біля станції метро "Перемога".