Харківські легкоатлети взяли "срібло" міжнародного турніру

Міжнародний турнір зі стрибків у висоту, присвячений пам'яті видатного легкоатлета Олексія Дем'янюка, пройшов у Львові

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації, срібними призерами змагань стали харків'яни Лілія Клінцова та Денис Пікаш.

За даними ОДА, участь у турнірі взяли легкоатлети з України, Латвії та Туреччини. У змаганнях серед жінок Лілія Клінцова з результатом 1.85 м посіла друге місце. Перемогла Юлія Чумаченко з Миколаївської області, яка стрибнула на 1.88 м.

Денис Пікаш став срібним призером в категорії юніори U20. Його результат був 2.10 м. На таку ж висоту стрибнув і переможець Антон Мокряк з Кіровоградської області, який витратив на це на одну спробу менше.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янка Катерина Табашник виборола "срібло" в Німеччині.