Харківські фігуристи зібрали "врожай" медалей на чемпіонаті України

Харківські спортсмени завоювали дві золоті, дві срібні та дві бронзові медалі на чемпіонаті України з фігурного катання серед юнаків та дівчат

Про це Dеpo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, найуспішніше харківські фігуристи виступили в спортивних танцях на льоду, розділив між собою перше та друге місце. Чемпіонами України стали Софія Лізогуб та Данил Єфременко. У свою чергу Марія Пінчук та Олег Муратов посіли друге місце. Бронзову нагороду виборов дует з Одеси.

Ще одна золота медаль була здобута в одиночному катанні серед юнаків. Матвій Єфименко переміг з результатом 140,59 бали. Срібного призера чемпіонату киянина Андрія Кокура харків'янин перевершив на 1,55 бали.

В одиночному катанні серед дівчат Таїсія Спесівцева з результатом 128,02 бали посіла друге місце. Харківська фігуристка поступилася лише Єві Шульзі з Одеси (128,35 бали). Бронзову медаль здобула харків'янка Ксенія Клименко (125,92 бали).

Ще одну бронзову медаль здобули в танцях на льоду в категорії "IntermediateNovice" Поліна Вашкевич та Давід Нгуен. Перемога в цій категорії дісталася парі з Одеси.

Як повідомляв Depo.Харків, суд дав умовні терміни чотирьом погромникам будівлі ОДА.