Харківські дзюдоїсти завоювали медалі Кубку Європи

Харківські борці дзюдо завоювали медалі Кубку Європи, що пройшов у румунському місті Клуж-Напока

Харківські дзюдоїсти завоювали медалі Ку…

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, "срібло" у ваговій категорії до 100 кг здобув Євген Вегера. На шляху до фіналу він здолав суперника з Румунії, а також свого співвітчизника Аслана Куразова із Запоріжжя, але в двобої за "золото" поступився борцю з Грузії Заурі Кенчадзе.

Бронзову медаль завоювала Владислава Нецвіт (вагова категорія - до 57 кг). У поєдинку за третє місце харків'янка здолала суперницю з Хорватії.

Владислав Березка зупинився у кроці від медалі в ваговій категорії понад 100 кг, поступившись у поєдинку за третє місце борцю з Хорватії.

Загалом на цьому Кубку українські дзюдоїсти завоювали дві золоті, дві срібні, 11 бронзових нагород та посіли третє місце в медальному заліку.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські важкоатлети стали кращими на чемпіонаті України.