Харківські боксери здобули медалі всеукраїнського турніру

Участь у ХХІІ Всеукраїнському турнірі з боксу серед молоді пам'яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва взяли спортсмени до 18 років з 17 областей країни та Києва

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, переможцем турніру в ваговій категорії до 52 кг став Данило Катьохін. У півфіналі він здолав іншого харківського боксера Маркоса Пенью, а у фінальному двобої переміг Алі Даглі з Київської області.

У ваговій категорії понад 91 кг до фіналу пробився харківський боксер Андрій Кошкаров, але в поєдинку за "золото" поступився Андрію Халецькому із Запоріжжя.

Також переможцями турніру стали боксери з Київської, Одеської, Львівської та Хмельницької областей.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські синхроністки здобули перемогу у семи з дев'яти видів програми на Кубку України, який пройшов у басейні "Локомотив".