Харківські армрестлери вибороли медалі на Всесвітніх іграх кочівників

Харківські армрестлери завоювали чотири нагороди на Всесвітніх іграх кочівників, які пройшли у Киргизстані

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, участь в цьогорічних Іграх кочівників взяли 1 556 спортсменів з 66 країн світу. До програми змагань були включені 37 видів спорту. Вперше на World Nomad Games був представлений армспорт. За медалі змагалися представники 17 країн, в тому числі України. У складі української збірної гідно виступили харківські армрестлери, які завоювали три срібні та одну бронзову медалі.

Володаркою двох срібних медалей стала Анастасія Щолокова. В ваговій категорії понад 75 кг вона поступилася боротьбі на правій та лівій руці у фіналі суперниці з Казахстану Антоніні Лисянський. Ще одна харків'янка Вікторія Ілюшина у ваговій категорії до 75 кг здобула срібло в боротьбі на праву руку, поступившись у фіналі представниці Казахстану Оксані Писменній, а також завоювала бронзову нагороду в боротьбі на ліву руку.

Харків'янин Сергій Мельник у боротьбі на обидві руки посів четверті місця.

Як повідомляв Depo.Харків, збірна Харківської області здобула одну золоту, дві срібні та дві бронзові нагороди на чемпіонаті України з боксу.