Харківська стрибунка встановила рекорд України у Франції

Харків'янка Марина Килипко встановила новий рекорд України на легкоатлетичних змаганнях "AllStarPerche 2018"у французькому місті Клермон-Ферран

Як повідомили Depo.Харків в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації, Килипко побила національний рекорд України у приміщенні зі стрибків з жердиною серед жінок. Вона з першої спроби подолала 4.62 м, та після рекордного стрибка спробувала штурмувати ще й 4.72 м, проте ця висота поки що не підкорилася.

Попередній рекорд України 4.60 м належав Ганні Шелех з Донецької області та був встановлений 11 лютого 2012 року. У січні цього року Килипко повторила рекорд Шелех, а тепер перевершила його.

Незважаючи на рекордний стрибок, увійти до трійки призерів на змаганнях у Франції Килипко не вдалося. Вона посіла четверте місце. Виграла турнір з результатом 4.86 м американка Кеті Наготт.

Росіянка Анжеліка Сідорова з таким же результатом посіла друге місце. Бронзу здобула француженка Ніно Гійом-Ромаран, яка стрибнула на 4.72 м.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янка Катерина Табашник виборола "срібло" в Німеччині.