Харківська поліція отримала ще сім скарг на незаконну агітацію

Протягом минулої доби до поліції надійшло сім повідомлень про порушення Закону "Про вибори" та одна заява про спробу підкупити виборця

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, вказані повідомлення були зареєстровані у Київському, Московському, Харківському та Ізюмському відділах.

Заяви надійшли від громадян та від представників громадських організацій. Вони повідомили, що на деяких носіях була відсутня інформація про замовника та інші вихідні дані, не було відомостей про установу, що здійснила друк та тираж, та інформації про осіб, відповідальних за випуск.

Всі матеріали зареєстровані в Журналах заяв і повідомлень територіальних районних відділів. Проводяться перевірки фактів, викладених у зверненнях.

У Московському відділі за фактом спроби підкупити виборця відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.

З початку року поліцейські зафіксували 52 повідомлення про порушення Закону "Про вибори". Відкрито три кримінальних провадження за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.

За результатами перевірки відносно двох порушників були складені адміністративні протоколи за ч. 1 та ч. 2 ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На одного з порушників судом накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 51 грн.

По дев'яти заявам порушень законодавства виявлено не було. Матеріали списані до справи.

За іншими матеріалами рішення поки не прийняті, тривають перевірки фактів.

Як повідомляв Depo.Харків, у селищі Кегичівка Харківської області виявили зіпсовану зовнішню рекламу чинного президента і учасника президентських перегонів Петра Порошенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook