На Харківщині невідомі зіпсували білборд Порошенка (ФОТО)

У селищі Кегичівка Харківської області виявили зіпсовану зовнішню рекламу чинного президента і потенційного учасника президентських перегонів Петра Порошенка

Як передає Depo.Харків із посиланням на Громадянську мережу "Опора", пошкоджений білборд зафіксували 16 січня.

За відомостями спостерігачів, у Кегичівці на узбіччі вулиці Автошляховій білборд з написом "Армія! Мова! Віра! Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко" був пошкоджений невідомою речовиною сірого кольору.

"На сьогоднішній день Петро Порошенко не зареєстрований кандидатом на пост Президента і не є суб'єктом виборчого процесу. Відтак дії осіб, які пошкодили білборд, не можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, поєднані із пошкодженням майна). В даному випадку власник пошкоджених рекламних конструкцій може звернутися до поліції із повідомленням (заявою) та просити встановити винних осіб та притягнути їх до відповідальності, а також в подальшому в судовому порядку стягнути з винних осіб завдані майну збитки", - зазначив координатор спостереження за виборами Громадянської мережі "Опора" у Харківській області Микола Зінченко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові поліція проводить перевірки за фактами порушень правил розміщення агітаційної інформації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook