ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Харківська лікарня екстреної допомоги переплатить на ліках 400 тис. грн

Комунальний заклад охорони здоров'я "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" уклав угоду з ТОВ "Фармпланета" щодо постачання ліків вартістю 3,346 млн грн

Depo.
20 червня 2017 15:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у "Харківському антикорупційному центрі", звіт про укладання договору та проведення аукціону розміщений на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

ТОВ "Фармпланета" планує поставити 500 упаковок "Фондапаринкс натрію" по 1 463 грн/уп (без ПДВ) та 80 упаковок "Тенектеплази" по 29 952 грн/уп. (без ПДВ).

Єдиним конкурентом переможця на цих торгах було ТОВ "Томаш". Ця фірма записана на кіпрську компанію SALDUS LTD. Бенефіціаром фірми вказаний Олексій Томаш.

"Фактично під час аукціону майже не були зекономлені кошти від очікуваної вартості, - зазначили в центрі. - Для порівняння, нещодавно Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф також за результатами аукціону уклав угоду щодо постачання "Тенектеплази". У аукціоні також приймало участь ТОВ "Фармпланета", але програло ТОВ "БАДМ-Б". Економія під час цього аукціону склала майже 20%. Вартість "Тенектеплази" склала 24 426 грн за 1 упаковку без ПДВ".

У "ХАЦ" підкреслили, що таким чином переплата на ліках складе 400 тис. грн.

Засновником ТОВ "Фармпланета" є Олена Кондрук, директором Сусанна Нєстєрова.

Як повідомляв Depo.Харків, протягом п'яти місяців поточного року від Харківського регіону надійшло 295,3 млн грн військового збору.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків