Харківська легкоатлетка вразила Європу

Харків'янка Марина Килипко - срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи

Харківська легкоатлетка вразила Європу…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, молодіжний чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики відбувся у польському місті Бидгощ з 13 по 16 липня.

За відомостями ОДА, харків'янка здобула медаль у дисципліні "стрибки з жердиною". В фіналі Килипко показала результат 4.45м. Чемпіонкою Європи в стрибках з жердиною стала Ангеліка Мозер зі Швейцарії (4.55м).

Близькими до медалей на цьому чемпіонаті були ще дві харків'янки. Марина Немченко встановила особистий рекорд та фінішувала п'ятою в бігу на 10 тис м. А Лілія Клінцова посіла шосте місце в стрибках у висоту, де "золото" та "срібло" між собою розділили українки Юлія Левченко та Ірина Геращенко.

Загалом на цих змаганнях збірна України здобула 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові нагороди, а також посіла четверте місце в медальному заліку. Перше з результатом 4 золоті, 6 срібних та 8 бронзових нагород було за збірною Німеччини.

Як повідомляв Depo.Харків, студентка ХНУ ім. Каразіна стала призеркою міжнародного турніру з настільного тенісу.