Харків'янка стала найсильнішою лучницею країни

У Харкові пройшли Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед сильніших спортсменів України

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними Управління, змагання були офіційним відбором на Кубок світу, який проходитиме з 23 по 29 квітня у Китаї.

Згідно з українським рейтингом спортсменів у змаганнях взяли участь 64 провідних спортсмена України із класичного та блочного лука (24 чоловіка і 24 жінки серед класичного лука і по вісім спортсменів від блочного лука).

Найсильнішим лучником став Ігор Омельченко - представник Чернівців, срібним призером змагань став харків'янин Віктор Рубан, бронзовим призером став Юрій Гавелко зі Львова.

Найсильнішою лучницею серед жінок стала харків'янка Катерина Мазорчук. Друге місце також у харків'янки Катерини Дубровиної, а третє місце посіла представниця Львова - Катерина Шабалітова.

В категорії блочного лука переможцем змагань серед чоловіків став харків'янин Вадим Головко, срібний призер - Олег Півень (Львів), бронзовий призер - Богдан Кіщак (Львів).

У категорії блочного лука серед жінок п'єдестал пошани зайняли спортсменки з Києва. Найсильнішою лучницею стала Олександра Грабик, срібну та бронзову медалі завоювали Вікторія Дьякова і Ксенія Шкляр.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янка Катерина Табашник виборола "срібло" в Німеччині.