Харків'яни здобули нагороди чемпіонату України з японських бойових мистецтв

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області з дзюдо посіла третє місце

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, в Сумах відбувся чемпіонат України з дзюдо.

За відомостями ОДА, участь в змаганнях взяли близько 400 спортсменів з 23 регіонів України. Харківські дзюдоїсти здобули 1 золоту, 2 срібні і 2 бронзові нагороди.

Чемпіоном України у вазі до 81 кг став Сергій Крівчач. У цій же ваговій категорії бронзовим призером став ще один харківський спортсмен Артем Харченко. У ваговій категорії до 66 кг срібним призером чемпіонату став харків'янин Роберт Гасанагаєв. Ще одну срібну медаль виборола Катерина Чертил. Бронзову медаль харківські дзюдоїсти здобули командному турнірі.

За підсумками чемпіонату буде сформовано склад національної збірної України для участі в міжнародних стартах на 2018 рік.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.