Харківські легкоатлети здобули 10 медалей чемпіонату України

Харківські легкоатлети успішно виступили на молодіжному чемпіонаті України

Харківські легкоатлети здобули 10 медале…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, 21 - 22 червня в Кропивницькому проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, на якому збірна Харківської області посіла третє загальнокомандне місце.

За відомостями ОДА, у змаганнях брали участь 355 легкоатлетів з 24 областей України. Харківська область була представлена 21 спортсменом, які здобули 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали Марина Килипко (стрибки з жердиною - 4,40 м), Олена Маляренко (біг на 100 м з бар'єрами - 13,67 сек.), Марина Немченко (біг на 5 тис. м - 16:37,34) та Ярослав Ісаченков (потрійний стрибок - 16,12 м).

В командному заліку Харківська область із сумою 1490 очок виборола третє місце. Друге було за збірною Дніпропетровської області, а перемогу одержали легкоатлети з Києва.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на зимову Олімпіаду хочуть відправити колишню російську спортсменку.