Харків'яни стали кращими плавцями України

Харківські спортсмени перемогли на чемпіонаті України з плавання

Харків'яни стали кращими плавцями У…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, з 17 по 20 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, на якому харківські плавці завоювали 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

За відомостями ОДА, у змаганнях серед чоловіків перші два місця на усіх дистанціях між собою розділили харків'яни Ігор Снітко та Ігор Червинський.

Ще один харків'янин Олександр Світличний посів на обох дистанціях четверте місце, пропустивши уперед Іллю Пилипенко з Київської області.

В змагання серед юніорів на дистанції 5 км другим на фініші був харківський плавець Данило Ісаєв. Переможець Ілля Пилипенко з Київської області, випередив Ісаєва на дві хвилини. Третє місце посів також харків'янин Владислав Ісаєв.

На дистанції 7.5 км Ісаєви також розділили між собою друге та третє місце. Срібло здобув Данило, а бронзовим призером став Владислав. Переміг на цій дистанції Олександр Олексишин з Київської області.

За підсумками чемпіонату була сформована збірна України, яка з 14 по 21 липня цього року в Угорщині боротиметься за медалі чемпіонату світу на відкритій воді. До складу збірної потрапили харків'яни Ігор Червинський та Ігор Снітко.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на зимову Олімпіаду хочуть відправити колишню російську спортсменку.