Харків'яни пройшли відбір на чемпіонат світу з шорт-треку

Чемпіонат України з шорт-треку серед юніорів пройшов у Харкові

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у змаганнях узяли участь спортсмени до 19 років з Харківської та Сумської областей, а також міста Києва. За підсумками чемпіонату, харківські ковзанярі завоювали 14 нагород - чотири золоті, п'ять срібних і п'ять бронзових.

"Особливо успішно виступив Микита Неміро, який переміг на всіх дистанціях - 500, 1 000 і 1 500 метрів, - зазначили у міськраді. - Ще одну медаль вищої проби принесли харківській команді юніорки, які виступали в естафеті".

З урахуванням показаних результатів була сформована збірна України, яка наприкінці січня 2019 року побореться за медалі юніорського чемпіонату світу в Канаді. До складу української збірної увійшли п'ять харків'ян.

Також визначилася збірна, яка візьме участь у зимовому європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, запланованому на 9-16 лютого в Боснії та Герцеговині. Україну представлятимуть лише харківські спортсмени.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.