Чиновниця Кернеса на "дитячі" гроші купила Toyota за майже 850 тис. грн

Харківський суд визнав чиновницю міської ради винною у порушенні антикорупційного законодавства України

Про це йдеться в опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень України постанові Московського районного суду Харкова від 2 березня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на головного спеціаліста Управління тарифної політики Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради Інессу Радченко.

Згідно матеріалів справи, жінка 19 вересня 2017 року купила автомобіль Toyota Rav-4 Hybrid 2017 року випуску за 839,4 тис. грн, однак задекларувала придбання не у 10-денний строк, як того вимагає антикорупційне законодавство, а тільки 15 листопада 2017 року – майже через два місяці.

Суд визнав жінку винною у скоєнні адміністративного корупційного діяння та наклав на неї штраф в розмірі 1,7 тис. грн.

Водночас, згідно електронній декларації Радченко за 2016 рік, увесь сукупний задекларований дохід родини (проживає з чоловіком і дитиною) складався з допомоги при народження дитини та становив 10,3 тис. грн. У чиновниці вже є задекларована Toyota Corollа 2008 року випуску. Жодних заощаджень чи інших доходів у 2016 році Радченко не задекларувала.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook