У Харкові не знайшли корупції в судді, яка купила машину за майже 700 тис. грн

Харківський суд закрив адміністративне корупційне провадження щодо судді, котра із запізнення задекларувала купівлю автомобіля

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в постанові Жовтневого районного суду Харкова від 20 вересня.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на суддю Харківського окружного адміністративного суду.

Згідно матеріалів справи, суддя 24 березня купила автомобіль Mazda 6 (2017 рік випуску) за майже 694 тис. грн. При цьому, як вимагає закон, суддя мала повідомити про зміну майнового стану до 3 квітня, однак зробила це тільки 26 квітня.

Під час слухання справи жінка свою вину не визнала та наголосила, що повідомлення було подане із запізненням через незалежні від неї обставини. Вона пояснила, що затримка пов'язана начебто з технічною неможливістю зареєструватися на сайті НАЗК.

Кім цього, суддя послалася на хворобу дитини, через яку довелося приділити багато часу на лікування. Жінка підкреслила, що не мала умислу приховувати майно.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив закрити адміністративне провадження у зв'язку з відсутністю в діях посадовиці складу адміністративного правопорушення.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині судили суддю за третю не задекларовану машину ціною в майже річну зарплату.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook