Активісти звинуватили мерію Кернеса у шахрайстві та збираються до правоохоронців (ДОКУМЕНТИ)

Активісти планують звернутися до правоохоронних органів із заявами про скоєння посадовими особами Харківської міськради та транспортних комунальних підприємств низки злочинів

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр".

За даними "ХАЦ", ухвала про забезпечення позову підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від оскарження. "Це означає, що проїзд у метрополітені має сьогодні коштувати 5 гривень, а у трамваї/тролейбусі - 4 гривні, - сказано у повідомленні. - Законом прямо передбачено, що оскарження такої ухвали не зупиняє її виконання. Проте, у порушення вимог закону харківські посадовці ігнорують вимоги двох ухвал суду".

Активісти вбачають у діях посадових осіб Харківської міської ради та транспортних комунальних підприємств низку злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України, у тому числі шахрайства.

"Вже сьогодні будуть подані офіційні заяви про вчинення злочинів до правоохоронних органів", - сказано у повідомленні.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд за позовом активістів призупинив рішення виконкому Харківської міської ради про підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях і тролейбусах. Згідно рішення суду, що вступає в дію одразу після проголошення, вартість проїзду у метрополітені з 20 лютого мала повернутися до 5 грн, у трамваях і тролейбусах – до 4 грн.

Незважаючи на два судових рішення, комунальний транспорт не знизив тарифів.

20 лютого в мерії провели засідання виконкому. Про це засідання журналісти дізналися лише після того, як засідання фактично завершилося.

Харківські правоохоронці розслідуватимуть умисне невиконання службовими особами мерії судового рішення про призупинення тарифів на електротранспорт. Провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення особою, яка займає відповідальне або особливо відповідальне становище) було зареєстроване сьогодні, 20 лютого.

Довідка Depo.Харків. Проїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн на початку лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook