Харківські велогонщики перемогли на змаганнях у Львові

Міжнародні змагання з велотреку "Гран-Прі Галичини" і юнацький Чемпіонат України з велоспорту на треку пройшли у Львові з 11 по 14 серпня

Харківські велогонщики перемогли на змаг…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, на львівському велотреку харківський спортсмен Андрій Винокуров став переможцем відразу в двох дисциплінах.

За відомостями міськради, він отримав золоту медаль в спринті, вигравши у фіналі у литовця Сваюноса Йонаускаса, а також здобув перемогу в дисципліні "кедрин", випередивши Володимира Бичинсього (Львів).

Усього в міжнародних змаганнях "Гран-Прі Галичини" взяли участь близько 130 спортсменів з шести країн світу.

Крім того, на юнацькому чемпіонаті України, який проходив одночасно з велогонками, харків'яни завоювали всі призові місця в дисципліні "кедрин": перемогу здобув Богдан Данильчук, срібну медаль завоював Михайло-Ярослав Дудко, бронзову - Єгор Коробов.

Крім того, Богдан Данильчук став срібними призером в омніумі, а також разом з Михайлом-Ярославом Дудко і Єгором Коробовим посів 2-е місце в командних перегонах переслідування на 3 км.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові екс-заступник головного конструктора "Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені Морозова" збирав секретну інформацію для розвідки Китаю.