"Зникнення" гарячої води: Кернесу бракує комунальників, щоб розібратися з аварійними районами

Усувати аварійні ситуації на мережах гарячого водопостачання на Олексіївці і Павловому Полі почнуть наступного тижня

"Зникнення" гарячої води: Кернесу бракує…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на генерального директора КП "Харківські теплові мережі" Сергія Андрєєва.

За його словами, зараз основний склад робітників підприємства задіяний у роботах із запуску тепла. "До кінця тижня ми завершимо підключення до опалення житлових будинків і вже з наступного тижня почнемо працювати з налагодження системи гарячого водопостачання саме в цих районах", - сказав Андрєєв.

Він також пояснив, що процес підключення житлового фонду до тепла тривалий і займає в середньому від двох до трьох тижнів. При цьому велика частина тепломереж має високий відсоток зношеності, що призводить до частих поривів.

"Ми сьогодні експлуатуємо систему теплопостачання, яка побудована в радянські часи і має високий відсоток зношеності. Тому у момент, коли ми починаємо підключати до тепла будинки, піднімаємо температуру і тиск, на мережах відбуваються аварійні ситуації, ми усуваємо дефекти і знову пускаємо тепло", - пояснив Андрєєв.

Директор ХТМ також зазначив, що в місті підключені до тепла всі установи соціальної сфери і 98% житлових будинків. Зокрема, вже з теплом мешканці семи з дев’яти районів Харкова, виняток становлять Шевченківський та Київський. "Сьогодні там працює достатня кількість бригад, техніки, і є всі необхідні матеріали для того, щоб усунути проблеми і запустити тепло в житлові будинки на Олексіївці і Павловому Полі", - підкреслив Андрєєв.

При цьому він акцентував увагу, що оплата за опалення буде нараховуватися городянам з дня включення тепла і за фактом його споживання.

Андрєєв також додав, що збитки КП "Харківські теплові мережі" щорічно складають 1,2 млрд грн. "Це пов'язано з несвоєчасним введенням тарифів ХТМ", - зазначив директор підприємства.

Андрєєв додав, що послуги теплопостачання оплачують близько 90% споживачів, проте борг населення Харкова перед ХТМ складає 2,5 млрд грн.

Як повідомляв Depo.Харків, під час візиту в Харків 6 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що в місті в будівлях дуже низька температура.

7 листопада мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що з понад 7 000 житлових будинків комунальної власності, на день приїзду в Харків Зеленського гаряча вода була відсутня лише в 420 будинках. "Вона там з'явиться протягом декількох днів, тому що ведуться технологічні процеси", - повідомив Кернес. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"