Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка

Харківський письменник Сергій Жадан передав у навчальні заклади Луганщини допомогу, придбану за премію "Українська книга року"
Depo.
24 вересня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua
Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка
Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка

Як передає Depo.Харків, про це Жадан написав сьогодні, 24 вересня, на своїй офіційній сторінці у "Фейсбук".

"Наша президентська премія. Закупили з Книжковим клубом "Клуб сімейного дозвілля" повен бус різних корисних речей - холодильник, м'ясорубку, копіювальні машини, ноутбук, тканину для постільної білизни, лінолеум, знаряддя для спортзалів, пральну машину та дитячі меблі. Передали це з Олегом Абрамичевим та Анжелікою Рудницькою до шкіл та дитячих садочків Станиці Луганської", - зазначив Жадан.

Письменник висловив подяку за передані книги Олександру Красовицькому (видавництво "Фоліо") та Ігору Зарудку (видавництво "Віват"), також письменнику Андрієві Кокотюсі, "за те, що заправив волонтерський бус".

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 1

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 2

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 3

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 4

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 5

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 6

Жадан показав, як витратив літературну премію Порошенка - фото 7

Як повідомляв Depo.Харків, наприкінці липня Петро Порошенко підписав указ "Про присудження щорічної премії президента України "Українська книжка року". Цією премією глава держави відзначає авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Згідно указу, премію присуджено трьом книгам: "Месопотамія" у номінації "За видатні досягнення у галузі художньої літератури"; "Українські народні головні убори" у номінації "За вагомий внесок у розвиток українознавства"; "Запороги: роман-трилогія" - Ч.1. "Петро Сагайдачний" у номінації "За сприяння у вихованні підростаючого покоління".

Відповідно лауреатами премії стали автори та видавництва: Сергій Жадан та видавництво "Клуб Сімейного Дозвілля"; Галина Стельмащук та "Видавництво "Апріорі"; Віталій Рогожа та "Видавничо-книготорговельна компанія "Самміт-книга".

Уже 1 серпня Жадан заявив, що за премію закупить гуманітарну допомогу для навчальних закладів Луганської області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків