Зайцева заявляє, що не може ходити, у СІЗО - спростовують

Харківський суд ухвалив оголосити у засіданні перерву та викликати підозрюваній Олені Зайцевій швидку допомогу

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідне рішення сьогодні, 16 жовтня, ухвалив суддя Київського районного суду Харкова Віктор Попрас.

У зал судового засідання Зайцева доставлена не була. За словами судді, обвинувачена конвоєм доставлена до суду та перебуває у кімнаті для конвоювання, однак скаржиться на стан здоров'я.

Розглядаючи питання про можливість продовження слухання без Зайцевої, прокурор зазначив, що без неї неможливо продовжувати, у СІЗО потрібно витребувати медичну документацію про стан її здоров'я.

Водночас адвокат Зайцевої Юлія Козир заявила, що з 9 жовтня Зайцева почуває себе погано: у неї "щоденні напади у вигляді значного підвищення артеріального тиску і судомних явищ по всьому тілу".

За словами Козир, сьогодні до Зайцевої у СІЗО приїжджала "швидка", у підозрюваної було два напади. "Прошу відкласти розгляд справи і прошу суд дозволити госпіталізацію до медичної установи, яка може надати їй допомогу", - сказала Козир.

У свою чергу адвокат потерпілих Лариса Матвєєва зазначила, що Зайцева раніше дозволяла суду розголошувати інформацію про стан її здоров'я. Адвокат запропонувала оголосити перерву на дві години та викликати у суд для Зайцевої "швидку", щоб без запитів про стан здоров'я підозрюваної у СІЗО, отримати ю інформацію сьогодні, негайно.

Попрас насамкінець наголосив, що із СІЗО у суд сьогодні надійшли дві медичні довідки про стан здоров'я Геннадія Дронова і Олени Зайцевої. "Надано дві довідки відносно Дронова Геннадія. Зазначений його артеріальний тиск, температура, серцевий ритм. Зазначено, що у суд без супроводу слідувати може. Аналогічна довідка надана Зайцевій, де зазначена температура її, артеріальний тиск, ритм серця. Також зазначено, що в суд без супроводу слідувати може. Дата сьогоднішня, печатка", - сказав суддя.

З огляду на це Попрас постановив викликати у суд "швидку", щоб отримати дані про стан здоров'я Зайцевої, після чого ухвалити рішення про можливість продовження засідання.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції".

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля "Пузатої хати" автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще п'ятеро були травмовані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #ДТП #суд