ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Затримано одного з лідерів "Харківських партизан"

Протиправну діяльність одного з лідерів терористичної організації "Харківські партизани" виявила та припинила контррозвідка Служби безпеки України
Depo.
9 травня 2015 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у прес-центрі СБУ.

Встановлено, що 42-річний громадян України, колишній співробітник МВС, у 2014 році був завербований громадянином Російської Федерації, співробітником так званого "Міністерства державної безпеки ДНР". За завданням російського куратора, зловмисник формував диверсійно-розвідувальні групи, переважно з числа колишніх правоохоронців та військовослужбовців, які мали вчиняти диверсійні та терористичні акти на території Харківського регіону.

Крім цього, за завданням терористів з "ДНР" зловмисник збирав і передавав противнику розвідувальну інформацію про дислокацію і пересування підрозділів ЗСУ, дані щодо захищеності об'єктів оборонно-промислового комплексу, відомості стосовно представників добровольчих батальйонів та активних учасників патріотичних рухів, а також здійснював підготовку теракту на "Харківському бронетанковому заводі".

В ході обшуку у помешканні терориста виявлено і вилучено бойові гранати і вибухівку, які він планував використати для проведення терористичних актів у Харкові 9-10 травня.

Проводяться невідкладні процесуальні заходи.