Забезпечення соцгарантій АТОвцям, чорнобильцям та переселенцям є пріоритетом влади, - Світлична

У Харкові пройшло виїзна колегія Міністерства соціальної політики України під головуванням Володимира Гройсмана

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написала голова Харківської ОДА Юлія Світлична, передає Depo.Харків.

"Сьогодні у Харкові відбулася колегія Міністерства соціальної політики під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Багато спілкуючись з людьми, бачимо, що майже дві третини питань стосуються соціальної підтримки. Саме це сьогодні обговорювали, прийняли багато рішень. Необхідно поліпшувати соціальні умови як життя, так і праці людей", - зазначила Світлична.

Вона підкреслила, що "окремо підняла питання підвищення соціальних гарантій для ветеранів АТО, чорнобильців та переселенців". "Оскільки на Харківщині мешкає велика кількість людей цих категорій, для нас це питання є важливим та чутливим. Будемо його відстоювати. Маємо повну підтримку президента та уряду", - зауважила керівниця ОДА.

"Також перевірили хід будівництва об'єктів, що будуються за допомогою державних фінансів та гарантій. Будівництво філармонії та електродепо "Олексіївське" йде за графіком. Обіцяємо - робимо!", - підсумувала Світлична.

Як повідомляв Depo.Харків, голова уряду позитивно оцінив прийняття Верховною Радою закону, що унормовує трансплантологію в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #уряд