Як у Харкові охоронці Кернеса на руках винесли із зали міськради "медведчуківця"

Особисті охоронці мера Харкова Геннадія Кернеса винесли із зали міськради колишнього депутата Андрія Лесика

Як передає Depo.Харків, цей момент не транслювався по телебаченню, однак присутні в сесійній залі зафіксували кількох чоловіків, що винесли Лесика.

На початку сесії Лесик вийшов на трибуну та почав вимагати ввімкнути йому мікрофон. Мер Кернес відмовився надавати йому слова. "Ви не є депутатом. Лесик, ви клоун, справжній клоун. Ви мало того, що клоун, ви ще себе назвали Дідом Морозом. Тому я прошу вас, шановний клоун на ім'я Дід Мороз, ідіть туди, звідки ви прийшли", - сказав він.

У відділі комунікації ГУНП України в Харківській області повідомили, що до міськради за заявою Лесика виїхала слідчо-оперативна група Шевченківського відділу поліції. Триває перевірка.

Як повідомляв Depo.Харків, рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Лесика було прийняте 17 травня 2016 року на сесії Харківської міської ради. Того ж дня Лесик подав позов до суду, однак суд не задовольнив вимогу про поновлення депутатського мандату.

Довідка Depo.Харків. Лесик, який є членом організації "Український вибір" кума Путіна Віктора Медведчука, під час депутатства у Харківській міськраді відзначився цілеспрямованою антиукраїнською риторикою. Екс-депутат, зокрема, під час святкування 9 травня спровокував конфлікт на Меморіалі Слави у Харкові, витягнувши на очах у проукраїнської спільноти георгіївську стрічку.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків