Як у Харкові охоронці Кернеса на руках винесли із зали міськради "медведчуківця"

Особисті охоронці мера Харкова Геннадія Кернеса винесли із зали міськради колишнього депутата Андрія Лесика

Depo.
19 квітня 2017 11:21
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, цей момент не транслювався по телебаченню, однак присутні в сесійній залі зафіксували кількох чоловіків, що винесли Лесика.

На початку сесії Лесик вийшов на трибуну та почав вимагати ввімкнути йому мікрофон. Мер Кернес відмовився надавати йому слова. "Ви не є депутатом. Лесик, ви клоун, справжній клоун. Ви мало того, що клоун, ви ще себе назвали Дідом Морозом. Тому я прошу вас, шановний клоун на ім'я Дід Мороз, ідіть туди, звідки ви прийшли", - сказав він.

У відділі комунікації ГУНП України в Харківській області повідомили, що до міськради за заявою Лесика виїхала слідчо-оперативна група Шевченківського відділу поліції. Триває перевірка.

Як повідомляв Depo.Харків, рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Лесика було прийняте 17 травня 2016 року на сесії Харківської міської ради. Того ж дня Лесик подав позов до суду, однак суд не задовольнив вимогу про поновлення депутатського мандату.

Довідка Depo.Харків. Лесик, який є членом організації "Український вибір" кума Путіна Віктора Медведчука, під час депутатства у Харківській міськраді відзначився цілеспрямованою антиукраїнською риторикою. Екс-депутат, зокрема, під час святкування 9 травня спровокував конфлікт на Меморіалі Слави у Харкові, витягнувши на очах у проукраїнської спільноти георгіївську стрічку.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків