ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З Харкова волонтери відправили в АТО 14 джипів (ФОТОФАКТ)

Із Харкова місцеві та львівські волонтери відправили в зону проведення антитерористичної операції 14 спеціально підготовлених для експлуатації в зоні бойових дій автомобілів
Depo.
17 квітня 2015 14:07
ФОТО: depo.ua
З Харкова волонтери відправили в АТО 14 джипів (ФОТОФАКТ)
З Харкова волонтери відправили в АТО 14 джипів (ФОТОФАКТ)

Церемонія відправки транспорту для бійців АТО пройшла на площі Свободи в центрі Харкова, куди також прибули волонтерські автомобілі зі Львова. Перед заходом площа Свободи була прикрашена національними прапорами України.


Харківські волонтери за спонсорські кошти та пожертви мешканців міста придбали для полку "Азов " і міліцейської роти "Східний корпус" п'ять позашляховиків іноземного виробництва. Машини, пофарбовані в захисні кольори сьогодні, 17 квітня, будуть передані бійцям, котрі виконують завдання в тому числі на передовій у Луганській та Донецькій областях.

Машини з "важливим меседжем" для мешкаців окупованих територій


Львівські волонтери передадуть військовим дев'ять автомобілів, в тому числі два позашляховики, два мікроавтобуси та п'ять спеціально обрізаних і підготовлених легковиків для військової розвідки.

Свідком передачі машин бійцям АТО став постамент Володі Леніна

Машини, за словами координатора громадської організації "Центр допомоги та підтримки військових" зі Львова Ірини Голуб, будуть передані бійцям 26-ої артилерійської бригади, 80, 81, 93-ої десантним бригадам, а також воїнам роти "Дніпро".

Голуб зазначила, що автомобілі були придбані в Польщі за кошти львівських волонтерів, а також з допомогою українських діаспорян у Америці. Крім того, вона додала, що цим же транспортом в зону АТО будуть передані харчі, медикаменти, одяг для бійців і мешканців "сірої зони", які перебувають у надзвичайно скрутному матеріальному становищі.

На площі Свободи у волонтери організували збір матеріальних пожертв і гуманітарної допомоги для бійців АТО. Автомобілі відправляться у свої військові частини сьогодні, 17 квітня, о 16.00.