Волонтери розповіли про потреби харківського військового шпиталю

У Харкові бійці ООС проходять лікування та реабілітацію у шести медичних закладах

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомили волонтери громадської організації "Сестра милосердя АТО/Харків", котрі опікуються пораненими та хворими бійцями у харківському Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

"Потрібна дуже: вода для реанімації з поїлками, вода! Потреби: подовжувачі (не менше 3 м, на 3-4 розетки), рушники для ванни, зубні пасти, миючі та чистячи засоби, чай, кава, чайники електричні, солодощі, канцелярські товари (блокноти, папки, файли, ручки, зошити а4, маркери, коректори), для гоління (крем, гель, піна), пакети для сміття, цигарки", - йдеться в повідомленні.
На сьогоднішній день у Харкові військовослужбовці ООС перебувають на лікуванні та реабілітації у військовому шпиталі, 27-й лікарні, 17-й лікарні (хоспіс), інституті протезування, шпиталі ветеранів ВВВ, центрі соціально-психологічної реабілітації воїнів АТО, членів їх родин, родин загиблих, зниклих безвісті та волонтерів.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області гуманітарну допомогу від канадських колег отримали військовий шпиталь і чотири районні лікарні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook