Власники ресторану Кернеса розіграли мільйони на ремонт вулиці

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з ТОВ "ДБК "Уровень" щодо реконструкції організації дорожнього руху по вул. Академіка Павлова
Depo.
11 липня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

Угода була укладена 5 липня, її вартість - 20,18 млн грн, передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

Роботи мають бути виконані в 2016-2017 роках і пройдуть по вул. Академіка Павлова, на ділянці від вул. Героїв Праці до вул. Уборевича. З документації конкурсних торгів відомо лише, що роботи передбачають зміну геометрії проїжджої частини і облаштування зовнішнього освітлення. Більше детальна інформація відсутня.
Єдиним конкурентом переможців було ТОВ "Індастріал Білдінг Груп".

ТОВ "ДБК "Уровень" заснували депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Валерій Пєвнєв та компанія з управління активами "Фінекс-капітал" Ігоря Когута та Лади Крімерман.

Останні також є серед засновників ТОВ "Фірма "Діана", яка володіє Сумським ринком у Харкові. В минулому році серед засновників "Діани" був син мера Харкова Геннадія Кернеса Даніїл Прівалов.

Крім того, ТОВ "КУА "Фінекс-капітал" є засновниками ТОВ "Фірма "Асканіо". Остання володіє будівлею по вул. Університетська,2 де знаходиться ресторан "Нікас" (був підпалений у 2013 році). Керує цим закладом Вікторія Морозова, яка також є керівником ресторану у резиденції Геннадія Кернеса – готелі "Національ".

Засновниками ТОВ "Індастріал Білдінг Груп" зараз є Владислав Кутовий, Наталія Головко та Тетяна Спіцина. Серед підписантів вказаний Станіслав Кієвець.
Кієвець та Кутовий є помічниками нардепа Анатолія Денисенко. Раніше "Індастріал Білдінг Груп" була записана на дві фірми, які належали Денисенко особисто.

Щодо Тетяни Спіциної, то вона з’явилася у засновниках нещодавно. Вона була довіреною особою на виборах до Верховної Ради у 2014 році голови ДФІ в Харківській області Станіслава Косінова, а також входила до співзасновників благодійного фонду "Українська Слобожанщина", який володіє рекреаційними землями на Харківщині. Серед інших засновників фонду – члени родини Косінова.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків