Виконком Кернеса розгляне питання про підвищення тарифів на проїзд

Сьогодні, 22 травня, виконком Харківської міськради планує розглянути питання підняття тарифів на проїзд у метрополітені, трамваях та тролейбусах

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр"

За даними "ХАЦ", засідання виконкому відбудеться сьогодні, 22 травня, о 15:00.

"Одним з питань розглядатимуть тарифи в харківському наземному електротранспорті та підземці. Запрошуємо спитати, чому не враховані жодні пропозиції щодо удосконалення роботи транспортних КП, чому не виконується рішення судів і яким чином відбуватиметься законний процес повернення харків'янам їхніх коштів", - сказано у повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харківпроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

4 квітня стало відомо, що виконавчий комітет Харківської міськради пропонує скасувати попередні рішення щодо встановлення підвищених тарифів на проїзд у метро та ухвалити нове. 

8 квітня у Харкові до канцелярії міськради передали проект заяви про примирення у справі щодо підняття тарифів на електротранспорт.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook