ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ветеранам до 9 травня зіграють пісні "Океану Ельзи"

У Харкові відбудеться святковий концерт для ветеранів, де лунатимуть не лише традиційні пісні, а й сучасна українська класика, у тому числі композиції "Океану Ельзи"
Depo.
6 травня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

На захід, що пройде завтра у театрі ім. Шевченка, запрошені ветерани з усіх районів області.

Перед гостями виступлять хор Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю, хор курсантів та оркестр Національної академії Нацгвардії України, чоловічий ансамбль "Суголосся" Харківського училища культури й ансамбль танцю цього ж училища "Закаблуки", а також ансамбль дитячої пісні "Брава", оркестр Харківського музучилища, актори театрів міста, студенти училища культури і музучилища.

Крім традиційних для 9 травня композицій, для ветеранів виконають і сучасну українську класику - в тому числі з репертуару "Океану Ельзи". На відеоекрані разом із хронікальними кадрами Другої світової війни покажуть архівне відео, зняте на Майдані: Герой України Сергій Нігоян читає вірші Тараса Шевченка.

Також на сцені станцює хореографічна пара - Михайло Телегін та Лілія Кузнєцова. Зараз вони - студенти Лозівського училища культури та мистецтв, куди були зараховані переводом із Донецького училища культури 26 січня 2015 року.