Вдова Кернеса стала власницею нерухомості в центрі Харкова, – ХАЦ

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста

Юрій Ларін
Шеф-редактор регіональної редакції Depo.Харків
Вдова Кернеса стала власницею нерухомост…
Оксана Гайсинська

Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію "Харківський антикорупційний центр".

 

За даними ХАЦ, колишня дружина Геннадія Кернеса стала єдиною засновницею ТОВ "Версіо". Це підприємство володіє будівлею по вулиці Мироносицька, 29. Фактично ця споруда знаходиться відразу за Харківською ОДА. Раніше засновниками цієї фірми були Андрій Шаптала та Олег Гончар. Директором є Ольга Солоп.

 

Андрій Шаптала відомий як комерційний директор комунального Парку імені Горького. Крім того, він був засновником кооперативів, які отримували безкоштовно від міста десятки гектарів землі під забудову. Шаптала – чоловік Ольги Кириллової, яка нещодавно переписала на Гайсинську акції "7 каналу".

 

Олег Гончар був дуже близькою людиною до оточення Геннадія Кернеса. Гончар був співвласником ТОВ "Поліфарм".  Саме це підприємство було до недавнього часу власником ринку "Соллі" на Північній Салтівці, який тепер також належить синові Гайсинської.

 

Нещодавно частка Гончара у ТВ "Паркінг +" була переписана на Родіона Гайсинського.

 

Ще одна фірма, де засновницею стала Оксана Гайсинська – це ТОВ "Соло інжінірінг". Ця фірма займається наданням в оренду техніки, але при цьому має у власності приміщення по вул. Сумській, 71 поряд із Палацом Одруження у центрі Харкова. Раніше засновником була Ольга Солоп та Андрій Челобітчиков.

 

Нагадаємо, що в січні 2021 року Гайсинська увійшла до складу засновників ТОВ "Дельта Аури", яка володіє земельною ділянкою в саду імені Шевченко, а також ТОВ "Флорс", яке володіє приміщеннями у "Будинку нерухомості" (БТІ) на майдані Павлівському, 4.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"