Уряд погодив колишнього політичного радника Кушнарьова на посаду голови Сумської ОДА

Харків'ян Василь Хома буде призначений на посаду голови Сумської обласної державної адміністрації

Уряд погодив колишнього політичного радн…
Фото / Василь Хома

Як передає Depo.Харків, кандидатура Хоми була затверджена сьогодні, 11 листопада, під час чергового засідання Кабінету міністрів України.

 

Голова уряду Денис Шмигаль зазначив, що в порядку денному є призначення трьох голів ОДА – Віталія Кіма в Миколаєві, Василя Хоми в Сумах і Сергія Гриневецького в Одесі.

 

У режимі відеоконференції із урядом Хома зазначив, що планує сформувати на місці дієву команду задля впровадження рішень уряду на Сумщині. Серед завдань Хома виокремив боротьбу в Сумській області з поширенням коронавірусу, почати формування обласного бюджету на 2021 рік.

 

Крім цього, за словами кандидата, він планує провести ревізію регіональних програм, а також програми "Велике будівництво" в Сумській області.

 

У свою чергу Денис Шмигаль підкреслив, що окрему увагу в Сумах потрібно звернути на забезпечення лікарняних ліжок медичним киснем для елективного лікування хворих на коронавірус.

 

Після виступів кандидатів на посади голів ОДА члени уряду одноголосно проголосували за ухвалення озвучених кандидатур.

 

Довідка Depo.Харків. Василь Хома народився 4 листопада 1966 року в селі Довге Стрийського району Львівської області. У 1998 році був обраний депутатом Харківської міської ради. З 1998 по 2002 очолював КП "Харківський міський науково консультативний правовий центр". У 2005 році працював на посаді наукового працівника інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України. З 2002 по 2005 – радник з політичних і правових питань голови Харківської обласної державної адміністрації (за Євгена Кушнарьова і Степана Масельського). Очолював Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Харківській обласній державній адміністрації.

 

З 2005 по 2010 рік - голова ради директорів ТДВ "Міжнародна страхова компанія". З квітня 2010 року по листопад 2014 року працював на посаді заступника голови - керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації (за Михайла Добкіна). На сьогодні - голова ревізійної комісії ТДВ "Міжнародна страхова компанія".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"