"Укроборонпром" звільнив гендиректора "Заводу імені Малишева"

У Харкові генеральним директором ДП "Завод ім. В.О. Малишева" призначено Олександра Чурсіна

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ДК "Укроборонпром", відповідне рішення ухвалено керівництвом концерну.

 

Новому гендиректору заводу, який приступить до обов’язків завтра, 30 травня, поставлено завдання продовжити оновлення та модернізацію виробництва, забезпечити завантаження потужностей. Серед пріоритетів – забезпечити вчасну виплату заробітної плати та гарантувати дотримання належних соціальних стандартів для трудового колективу.

 

Попереднього керівника підприємства Олександра Хланя, який виконував свої обов’язки із 30 травня 2016 року, звільнено з посади у зв’язку із завершенням дії контракту.

 

Довідка Depo.Харків. Олександр Чурсін до призначення генеральним директором "Заводу ім. Малишева" обіймав посаду директора Дивізіону бронетанкової техніки ДК "Укроборонпром", де координував діяльність майже двох десятків галузевих підприємств. Чурсін також досвід роботи інженером-конструктором та головним інженером низки машинобудівних та науково-виробничих підприємств.

 

ДП "Завод ім. Малишева" є одним із провідних підприємств бронетанкового кластеру "Укроборонпром" та спеціалізується на випуску та модернізації важкої і легкої бронетехніки.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області всю ніч палав гараж із пальним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook