Учасники масових заворушень, під час яких постраждав журналіст і ще 8 осіб, погрожують охороні ТЦ "Барабашово" і свідкам, - адміністрація

Учасники бійки на ТЦ "Барабашово" 7 червня, під час якої постраждав оператор харківської телепрограми "Вісті" і ще 8 осіб, загрожують охороні ТЦ

Про це заявила прес-служба ТЦ "Барабашово", передає Depo.Харків.

За її інформацією, сьогодні, 12 червня, близько 12:40 на території сектора "Хозряди" до трьох співробітників Громадської формування "Безпечне місто" - учасників АТО, які на підставі угоди забезпечують дотримання громадського порядку на ринку, підійшла група з 20-30 осіб і стала їм погрожувати. Зокрема, на адресу людей, які стежать за порядком, звучали фрази: "Ми попереджали, щоб вас тут більше не було", "Копай могилу" тощо. На місце була викликана поліція. Інформація про те, що сталося, зафіксована. За інформацією представників ГФ "Безпечне місто", в групі нападників вони помітили учасників провокацій, які відбулися на території торгового центру 29 травня і 7 червня.

За інформацією джерела в правоохоронних органах, організатори силових акцій на ТЦ "Барабашово" також погрожують свідкам цих подій, намагаються тиснути на них, щоб ті змінювали свідчення або не давали їх зовсім, що ускладнює проведення розслідування.

Нагадаємо, що 7 червня на ТЦ "Барабашово" стався конфлікт навколо одного з магазинів, що знаходиться в оренді в учасника АТО. На стороні колишнього орендаря, у якого давно закінчився термін оренди, виступили представники "Національного корпусу", спровокувавши силовий конфлікт із застосуванням арматур, тупих і колючих предметів. Також було скоєно напад на оператора телепрограми "Вісті" Вадима Макарюка, який після побиття перебуває в лікарні у тяжкому стані.

Поліція впізнала одного з нападників, який дістав пістолет і зробив постріл у бік Вадима Макарюка. Ним виявився активіст "Національного корпусу" Сергій Козлюк. Йому вручена підозра у вчиненні кримінального правопорушення, сьогодні в Київському райсуді Харкова йому обирають запобіжний захід: прокуратура вимагає його арешту.

У адміністрації окремо зазначили, що раніше активісти так званих "ініціативних груп" "Барабашово" закликали в своїх пабліках приїхати до Київського районного суду та "захистити" члена "Національного корпусу", який стріляв у журналіста.

"Поліція хоче заарештувати нашу людину, члена НК, який нас захищав", - писали в групі BARABASHOVO.INFO.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook