Убивцею Жиліна міг бути кілер-самоучка, його життя під загрозою, - ЗМІ

Убивство лідера сепаратистської організації "Оплот" Євгена Жиліна в підмосковному ресторані скоїв не професійний кілер
Depo.
21 вересня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на газету "Погляд", найімовірніше, убивцею був найманець-самоучка.

"Виходячи зі свідчень свідків і записів з відеокамер, які отримали слідчі, версія про професійного кілера під великим сумнівом. Вбивця влаштував якийсь безглуздий спектакль, професіонали так не працюють", - пише газета з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

За його словами, в першу чергу звертає на себе увагу "маскарад" із використанням накладних вусів, безглуздого одягу і товстого гриму, які не стільки маскували зовнішність, скільки притягували до себе увагу.

"Може, звичайно, вбивця просто боявся, що жертва його впізнає. Але на нього будь-який випадково зустрінутий поліцейський звернув би увагу. Якби в залі перебував грамотний охоронець або просто персонал був уважніше, проявили б інтерес - злочин було б зірвано", - розповів він.

Крім того, злочинець скоїв убивство відкрито і привселюдно, однак чомусь використав менш зручний для використання пістолет із глушником.

"Це теж нелогічно і наводить на думку, що вбивство ретельно не планувалася: готувалося спішно, виходячи з тих ресурсів і умов, які були в розпорядженні злочинця", - сказав співрозмовник.

Поводитися зі зброєю вбивця вміє, тому здійснити задумане зміг, хоча практично в упор промахнутися було б важко, зауважило джерело.

"І потім відхід у нього був підготовлений теж дуже дивно. Машина зі спільником не очікувала його безпосередньо біля входу в ресторан, щоб забрати за сигналом. Машина була в стороні, він пішки до неї йшов", - звернув увагу співрозмовник.

"Загалом, є думка, що слідство має справу з найманцем-самоучкою. Може бути, навіть з розряду найдешевших – "одноразових", які після злочину самі довго не живуть", - підсумувало джерело.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 вересня у підмосковному рестора "Вітерець" невідомий застрелив Жиліна.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків