У "Відродженні" називають обшук Кернеса прямим тиском на партію

Партія "Відродження" розцінює обшуки у Харківській міськраді, а також у міського голови Геннадія Кернеса, як прямий тиск на політичну силу
Depo.
19 вересня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обласної організації партії, про це керівник депутатської групи "Партія "Відродження" Віталій Хомутиннік заявив під час засідання погоджувальної ради керівників фракцій сьогодні, 19 вересня.

"Зрозуміло, що результати в соціально-економічному розвитку Харківщини, яка є одним з лідерів по багатьох позиціях серед інших міст, напевне, не дають спокою владі. Та показуха, що була зроблена через обшуки, на мій погляд, є прямим тиском на нашу політичну силу", – заявив народний депутат.

Він нагадав, що під час місцевих виборів 2015 року за партію "Відродження" проголосувало близько 1 мільйона виборців.

"Більша частина голосів – безпосередньо в Харкові. Чомусь обшуки не застосовуються до деяких інших осіб із інших регіонів, що підтверджує вибірковий підхід і поділ на своїх та чужих. Досить вже ділити країну, адже це неприпустимо в правовій демократичній державі", – сказав Хомутиннік.

Як повідомляв Depo.Харків, 15 вересня у Харкові слідчі СБУ та Генпрокуратури провели низку обшуків, у тому числі в приміщеннях Харківської міської ради та за місцем проживання мера Кернеса в готелі "Національ". За словами генпрокурора Юрія Луценка, обшуки пов’язані з незаконним виділенням землі Харківською міськрадою на суму близько 4 млрд грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків