ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вашингтоні з’являться харківські лобісти

У Вашингтоні з'явиться офіс Харківського регіону
Depo.
19 травня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Відповідні домовленості були досягнуті 19 травня в ході зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна з керівництвом фонду "Україна - США" та Міжнародного агентства регіонального розвитку "GloBee".

"Ми розуміємо, що ресурси Сполучених Штатів великі. Там є інвестори, які готові не тільки розширюватися на території США, але і відкрити свій бізнес на будь-якій іншій території, в тому числі і в Україні. Ми намагаємося не втратити і цієї можливості, налагоджуємо зв'язки для того, щоб у Вашингтоні з'явилися лобісти, які представлятимуть інтереси Харківської області, харківських підприємств в різних бізнес-структурах США", - пояснила заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

Довідка. Фонд "Україна - США" - некомерційна недержавна організація, створена в 1991 році. Фонд налагоджує і підтримує зв'язки між Сполученими Штатами Америки та Україною, реалізує низку програм, що сприяють розвитку демократії, ринковим реформам і зміцненню прав людини в нашій державі.

Міжнародне агентство регіонального розвитку "GloBee" - некомерційна недержавна організація, створена для просування соціально-економічних інтересів регіонів України на міжнародному рівні.