У центрі Харкова перекриють провулок

У Соляниківському провулку тимчасово забороняється рух транспорту
Depo.
7 жовтня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків  і посиланням на сайт Харківської міськради, рух транспорту в провулку Соляниківському, на ділянці від провулка Лопатинського до провулка Подільського, буде заборонений з 8:00 8 жовтня до 20:00 9 жовтня.

За відомостями міськради, це пов'язано з необхідністю забезпечення подачі води в житлові будинки і офіси по провулку Соляниківському від прокладеного водопроводу.

На цей період автобус №147е змінить маршрут і кінцеву зупинку і здійснюватиме об'їзд наступним чином: пр. Гагаріна - вул. Вернадського, кінцева - на зупинці "Ст. м. "Проспект Гагаріна" (кінцева зупинка автобуса №5е);

У зворотному напрямку: вул. Вернадського - Гімназична набережна - вул. Вернадського і далі за маршрутом.

Також з 8:00 8 жовтня до 20:00 9 жовтня буде заборонений рух тролейбусів по вул. Кузнечній, у пров. Лопатинському, пров. Соляниківському і пров. Подільському. На цей період рух тролейбусів буде організований наступним чином:

№3: розворотне коло "вул. 12 Квітня" - вул. 12 Квітня - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна;

№5: аеропорт - вул. Аерофлотська - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна;

№6: залізнична станція "Основа" - вул. Валдайська - вул. Деповська - вул. Південнопроектна - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків