У таборах на Харківщині чекають на 120 тисяч дітей

У Харкові у пришкільних та позаміських таборах за час канікул зможуть відпочити 120 тисяч дітей

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексія Чубарова.

За його словами, це 95,3% всіх дітей у віці від 7 до 17 років, які проживають у Харкові. У 2018 році відпочили і оздоровилися 94,6% дітей.                                                                                    

На території Харківської області працюватимуть 24 оздоровчих табори, де влітку відпочинуть понад 2 тисячі дітей.

Два тижні - з 27 травня по 13 червня - працюватимуть 192 пришкільних табори. Їх будуть відвідувати понад 29 тисяч дітей. Для школярів планують провести 40 багатоденних екскурсій та походів. Вартість дворазового харчування в день становитиме 25 грн.

В оздоровчий режим на все літо переведуть 224 дитячих садки, в яких виховується 45 тисяч дітей.

Чубаров зазначив, що особливу увагу приділять оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій, які перебувають на диспансерному обліку в медичних установах, а також талановитих та обдарованих дітей. Загалом у Харкові понад 91,5 тисяч таких школярів, відпочинуть і оздоровляться 87 236 з них.

Крім того, влітку в міських лікарнях працюватимуть денні стаціонари для реабілітації дітей з інвалідністю, яким за станом здоров'я протипоказано перебування в дитячих санаторіях.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові з 21 квітня поліція отримує повідомлення про замінування різних об’єктів – аеропорту, торговельних центрів, шкіл, заводів, а також адміністративних установ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook